Vinaři 7. díl online ke shlédnutí

Vinaři 7. díl online ke shlédnutí. Populární komediální seriál televize je tady s nejnovější epizodou z neděle 12. října 2014. Video s tímto dílem jsme připravili exkluzivně pro vás. Název epizody zní „Košt” a jak už napovídám, tak se v Křeticích uskuteční tato slavností událost. Součástí je také soutěž o nejlepší víno, kterou si samozřejmě… Pokračování…

Vinaři 7. díl online ke shlédnutí. Populární komediální seriál televize je tady s nejnovější epizodou z neděle 12. října 2014. Video s tímto dílem jsme připravili exkluzivně pro vás. Název epizody zní „Košt” a jak už napovídám, tak se v Křeticích uskuteční tato slavností událost. Součástí je také soutěž o nejlepší víno, kterou si samozřejmě přejí vyhrát všichni místní. Jenže se objeví tajemný architekt Křižan, který má také nemalé ambice. A všechny ženské ve vesnici jsou z ní paf.

Přímo zde máme nachystaný nový díl populárního seriálu Vinaři (7). Jedná se o sedmou epizodu, jenž měla svojí oficiální televizní premiéru v neděli 12. 10. 2014. I dnes se podíváme do jedné svérázné moravské vísky, kde dobré víno poteče doslova proudem. A že i dnes se opravdu bude na co dívat, protože košt se ani v Křeticích nekoná každý den. A kde se hodně pije, je také hodně opilých a samozřejmě také vtipných situací. Zajímá vás jakých? Tak se dobře začtěte do následujících odstavců, protože tam vám to rádi prozradíme.

Vinaři 7. díl

Farář Tomica nabádá své ovečky k zdrženlivosti a střídmé konzumaci alkoholu. Jenže to vypadá, že má marné. Vždyť právě nadešla doba koštu. To je v Křeticích opravdu velmi důležitý den, který mají všichni viditelně zakroužkovaný ve svém kanceláři. Je to především velká oslava na které se sejdou všichni obyvatelé vsi. Výborné místní víno teče proudem, hodují se typická místní jídla a sousedé mají konečně čas se také jednou pořádně potkat.

Vinař Pavlíček v akci.

Jenže samozřejmě jde o mnohem víc. Součástí koštu je také soutěž o nejlepší místní Pálavu. To je jedna z odrůd typická právě pro jižní Moravu a ve svém repertoáru jí samozřejmě má i každý vinař. Včetně Vlčkova velkovinařství, které už si brousí zuby na vítězství. Připravena je už speciální kolekce vín, včetně eneologa Königa, který k ním má podat erudovaný komentář. Z minulé degustace už se poměrně úspěšně vzpamatoval, takže bude barvy Vlčkova vinařství hájit jistě velmi důsledně.

Policista Tauš bude mít dnes hodně práce.

Samozřejmě ani Pavlíček nechce zůstat v pozadí. Od Pálavy má sice jenom pár hlav vinné révy, ale o tu se stará opravdu s maximální péčí. Takže i on si celkem věří. S výběr vzorku do finále mu navíc pomohl i starosta Olin, který tak zradil vlajku vinařství svého syna. Ale tož jsme na malé vesnici, tak se k sobě musí lidé umět chovat za každé situace. I vzorek od Pavlíčka má velkou šanci zde uspět, protože sám Pavlíček má v tomto velmi dobrou pověst.

Jenže to nebude jenom soutěž těchto dvou. Do klání o nejlepší Pálavu se můžou přihlásit také přespolní. K tomu stačí jenom, aby vyráběl víno dané odrůdy a ještě aby to bylo na Moravě. Do soutěže se tak přihlásí jistý architekt Křižan z Prahy. Jeho účast v klání pak vyvolá malé pozdvižení. Část lidí ho ani nezná, ale ty co ho znají tak vědí, že z jeho vinařů pochází opravdu velmi kvalitní víno. Navíc už jenom jeho pouhá přítomnost přitahuje pozornost. A protože se jedná o bohatého a charizmatického muže, tak je ve středu zájmu i mnoha žen, které by se rády stali paní Křižanovou. Podaří se ale některé z dam skutečně cizince ze vzdálené Prahy zaujmout?

Vlček ve svém vinařství.

Pořádání koštu dělá samozřejmě velké starosti i místní policii. Samozřejmě se dá očekávat celá řada podnapilých spoluobčanů. Mnozí budou mít jistě zájem řídit své auta, bicykly nebo třeba jenom na kolečkových bruslích ohrožovat silniční dopravu. A kdo ví jaké vylomeniny napadnou návštěvníky koštu dále. Na všechno má proto dohlédnout policista Tauš. Ten patří mezi místí, takže moc dobře ví, co má asi tak očekávat. Po loňských zkušenostech proto vymyslel velmi důkladný systém. Podnapilí spoluobčané by měli být hned označeni příslušným páskem na ruce. Tak se hned pozná, kdo je v jakém stavu, což policii velmi usnadní práci. I tak se dá velmi dobře očekávat, že tester alkoholu dostane pořádně zabrat. Ale když se lidé baví, tak nikdo nemůže jít přeci proti.

To je ve zkratce obsah nového pokračování Vinařů 7. díl. Ve skutečnosti se toho bude v této epizodě samozřejmě odehrávat daleko více. Na to ale tady nemáme dostatečný prostor, abychom rozebírali skutečně každou drobnost. Pokud vás to zajímá, tak nám nezbývá nic jiného, než vám doporučit tento aktuální dít z 12. října 2014 online ke shlédnutí. U nás si ho můžete pustit skutečně jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši.

Dnes se v Křeticích bude konat košt.

Náš názor na seriál Vinaři 7. díl

Další pokračování Vinařů přinese opět nesmírně zajímavou podívanou, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Toto pokračování patří k těm hodně povedeným a zajímavým. Košt je velkolepá a slavnostní událost a slibuje spoustu příležitostí k setkání. Navíc v podroušeném stavu vznikají často velmi vtipné situace. Křetický policista Tauš, tak bude mít celkem dost práce, aby udržel v obci pořádek. Příjezd tajemného architekta Křižana je také zajímavým zpestřením této epizody. Tento díl režíroval Dan Wlodarczyk, kterému se povedlo natočit opravdu velmi povedenou a zajímavou epizodu. Jsme opravdu nesmírně rádi, že jsme vám jí mohli nabídnout online ke shlédnutí právě zde na této webové stránce. Vinaře 7. díl vám můžeme opravdu s klidným svědomým doporučit. Určitě se u nich budete perfektně bavit od začátku do konce.