Ordinace v růžové zahradě 509. díl online ke shlédnutí

Nová Ordinace v růžové zahradě 509. díl už tady na vás čeká pohodlně a online ke shlédnutí. Dnešní epizoda nese hrůzostrašný název „Tvůj první smrťák” i tak ale půjde o zajímavý díl, který byste rozhodně neměli minout. Pohodový rozjezd v Růžovce po letních prázdninách končí. Do nemocnice nastupuje nová doktorka Marie, která se hned dostane… Pokračování…

Nová Ordinace v růžové zahradě 509. díl už tady na vás čeká pohodlně a online ke shlédnutí. Dnešní epizoda nese hrůzostrašný název „Tvůj první smrťák” i tak ale půjde o zajímavý díl, který byste rozhodně neměli minout. Pohodový rozjezd v Růžovce po letních prázdninách končí. Do nemocnice nastupuje nová doktorka Marie, která se hned dostane do křížku s Bělou. Gábina je zpátky. Babeta varuje Jindřicha Valšíka.

Všechny příznivce kvalitních dramatických seriálů vítáme na této webové stránce. Přímo zde jsme pro vás nahráli video s nejnovějším 509. dílem seriálu Ordinace v růžové zahradě. I dnes se rozhodně máte na co těšit, protože právě tento díl slibuje opravdu velmi zajímavou podívanou. Na televizi Nova se vysílal v úterý 2. září 2014. Díky nám si ho ale můžete pustit z pohodlí a tepla vašeho domova kdykoliv jenom budete chtít. Je to skutečně jenom na vás.

Ordinace v růžové zahradě 509. díl

I dnes se v Ordinaci rozehrají hodně zajímavé příběhy. Seznámíme se s novými postavami. Budeme se těšit z velkolepých návratů, ale možná i smutných odchodů. Ale nepředbíhejme a pojďme si to říci hezky postupně jak se sluší a patří.

Záchranka Kamenické nemocnice bude muset řešit jeden velmi komplikovaný případ. Celý se týká dívky, která byla velmi surově napadena. Míra násilí použitá proti křehké dívce byla opravdu obludná. Jirka to vyšetřuje, jenže brzy zjistí, že je do toho zapletený jeho starý známý. Jirka se tak nechtěně stává spolupachatelem. Řeší obrovské morální dilema, zda má jít s pravdou ven a ohrozit tak sám sebe, nebo raději mlčet. Ani jedno není pro Jirku zrovna lehká volba.

Babeta řeší problém se sestřenicí Heluš.

Babeta se dozví překvapivou skutečnost a to, že se její zlá a zákeřná sestřenice Heluš uchází o Jindřicha Valšíka. Samozřejmě je jí hned jasné o co jí jde. Je to zlatokopka a touží po Valšíkových penězích. To Babeta nemůže dopustit. Přátelsky proto Jindřicha varuje. Samozřejmě je v tom i malý kousek škodolibosti a touhy po pomstě po tom, co se Heluš pokusila sabotovat její svatbu.

Nová Růžovka bude plná dramat.

Kamenická nemocnice má novou posilu. Ostatně už bylo na čase. Právě proto sem přichází nová doktorka Marie, jejichž specializací je pediatrie. Jenže to by to nebyla naše nemocnice, aby tady hned první den nedošlo ke konfliktu. Do nové doktorky se pustí Běla. Nezdají se jí některé léčebné metody, jenž nová doktorka používá. Spor se nakonec vyřeší, ale je jasné, že mezi těmito dvěma zůstalo jisté reziduální napětí, které bude i v budoucnu gradovat v dalších sporech.

Rodina Hanákova je konečně kompletní. Oslava malého synka Filípka, tak může proběhnout v plném počtu. Má z toho obrovskou radost a Petr Hanák se opravdu snaží, aby navodil dojem pohody a rodinného krbu. Není to ale vůbec jednoduché. To co cítí k Andree Blechové je opravdu silné. A i když jí teď sám odstrčil, tak na ní nedokáže přestat myslet. Podobně to má ostatně i Andrea. Ten čas co spolu strávili byl sice krátký, ale o to intenzivnější. Ani tady není do budoucna nic definitivně vyřešeno.

Čestmír Mázl je stálicí Kamenické nemocnice.

To je ve zkratce příběh nového 509. dílu Ordinace v růžové zahradě, o který bychom se s vámi chtěli poděli na této naší webové stránce. Video s touto epizodou jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a naprosto zdarma. Pevně věříme, že se u něj budete dobře bavit a strávíte s ním příjemné chvilky.

Dnes se přivítáme s novou doktorkou a hned bude problém.

Náš názor na seriál Ordinace v růžové zahradě 509. díl

I tato epizoda přinese spoustu velmi zajímavých situací a napínavých chvilek. Je jasné, že díly vysílané minulý týden po velké prázdninové pauze byly jenom tak na rozehřátí. Ty pravé dramata se rozhořívají teprve nyní. Vývoj kolem nové doktorky Marie bude jistě ještě velmi zajímavý. Stejně tak se těšíme na pokračování milostného románku doktora Hanáka a to, zda dá nakonec přednost Andree nebo své ženě Gábině. Dnešní díl režírovala Jana Rezková a po technické stránce mu není co vytknout. Kamera je skvělá, stejně tak střih i tempo vyprávění. S novým 509. dílem Ordinace v růžové zahradě jsme tedy velmi spokojeni a můžeme vám ho jenom doporučit online ke shlédnutí.

Více o seriálu se můžete dozvědět na jeho oficiálních stránkách spadající pod televizi Nova.