Vinaři 4. díl – online ke shlédnutí

Seriál Vinaři 4. díl z neděle 21. září 2014 online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi zdarma přes internet aktuální epizodu Vinařů, která se jmenuje „Klip”. Na této webové stránce už pro vás máme přichystanou další exkurzi do malebné jihomoravské vesnice Křetice. Tentokrát se zde bude točit propagační video na jižní Moravu. Z tohoto ohledu… Pokračování…

Seriál Vinaři 4. díl z neděle 21. září 2014 online ke shlédnutí. Přehrajte si s námi zdarma přes internet aktuální epizodu Vinařů, která se jmenuje „Klip”. Na této webové stránce už pro vás máme přichystanou další exkurzi do malebné jihomoravské vesnice Křetice. Tentokrát se zde bude točit propagační video na jižní Moravu. Z tohoto ohledu si filmaři opravdu nemohli vybrat lepší a malebnější vesničku s přívětivějšími obyvateli. Tedy skoro vždy.

Dnes se opět podíváme do vesničky Křetice a to v nejnovějším 4. díle seriálu Vinaři, který jsme se zde rozhodli vám nabídnout online ke shlédnutí. Pevně věříme, že této šance rozhodně využijete a budete se dívat právě s námi. Opět se určitě hodně zasmějete a pobavíte u příběhů ze života této svérázné obce a jejich ještě svéráznějších obyvatel. A o čem to bude třeba právě dnes?

Vinaři 4. díl z 21. září 2014

Křetice by chtěli ještě více turistů než mají v současnosti. Jenže jak to udělat? Lepší víno už přeci stáčet nemohou, když už i to současné je přeci vrcholem dokonalosti. Chce to trochu moderního marketingu. Starostu Olina tak napadne, že je potřeba natočit propagační videoklip. Tím by se obec mohla prezentovat na internetu a mohli by přitáhnout davy žíznivých a uhnaných Pražáků, kteří by si právě v Křeticích dali trochu skvělého místního vínka a zapomněli na všechny starosti na světě. Alespoň to byl plán. K tomu se ale starosta teď překvapivě nechce vůbec hlásit.

Dnes se bude v Křeticích točit propagační klip.

Filmaři se totiž neukázali v moc dobrém světle. Zřejmě to jsou amatéři, kteří sotva dokážou něco splácat. Navíc když sami nedokážou pochopit krásy Moravy, tak jak tu lásku k tomuto nádhernému koutu naší vlasti mají předávat dál divákům. Olin tak upadá do depresí. Navíc si začne neprávem myslet, že je vážně nemocný. Za tuto srandu s klipem navíc zaplatil tučnou částkou přímo z městské pokladny. Když ale vidí práci těchto rádoby filmařů, tak už si v duchu rýsuje, jak je jeho práce na obecním úřadě sečtena stejně jako jeho životní dráha. Po této šarádě ho přeci nemůže nikdo zdraví volit. To přeci nepřipadá ani v úvahu! Starosta se tak dál naprosto odmítne se štábem bavit. Ať si točí co chtějí, tak to už není jeho problém. Nic kloudného z nich přeci jenom asi stejně nevyleze.

Starosta Olin si bude myslet, že je vážně nemocný.

Navíc filmový štáb si do jednotlivých rolí vybírá opravdu zajímavé lidi a jak se zdá, tak rodilé Moraváky zřejmě cíleně ignoruje. Jednu z hlavních rolí tak dostane čistokrevný Pražák Buddy. Ten má naopak hrát typického vesničana z Moravy. Další roli má enolog König z Vlčkova vinařství, který ale chce svou postavu vyšperkovat tím, že bude mluvit Francouzsky. Sice to moc nezapadá do konceptu klipu, ale König to vzhledem k vinařské tématice považuje za nejvhodnější. A své slovo má mít samozřejmě i jeden z nejvyhlášenějším místních vinařů Pavlíček. Ten ale ze sebe odmítá dělat kašpara a v klipu pro jistotu nechce vůbec vystupovat.

Podaří se klip nakonec úspěšně natočit? Jedno je však jisté a to, že filmaři se nemůžou už dočkat až z vesnice vypadnou. Těší se zpátky na návrat do civilizace, protože klid venkova, kde není spousta vymožeností na ne opravdu moc dobrý dojem neudělal. Zřejmě se nedokázala ponořit do těch pravých krás Moravy. To rodilý obyvatelé Křetic samozřejmě nedají na svou vesnici dopustit a jsou odhodláni šířit její slávu dál tak jako tomu bylo vždycky a to právě přes sklenku lahodného zdejšího vína!

Průběh natáčení klipu si užívá Eliška i Buddy.

To je ve zkratce příběh nejnovějšího 4. dílu seriálu Vinaři televize Prima Family, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chviličku a pojďte si ho i vy pustit s námi. Pevně věříme, že se u něj rozhodně nebudete nudit a naopak se seriálem strávíte příjemné chvíle. Dnešní pokračování Vinařů (4) se v televizi vysílalo v neděli 21. září 2014. To je asi tak vše co vám k tomu máme co říci. Snad vás obsah tohoto dílu zaujal a nyní si ho můžete pustit s námi pohodlně online. Stačí k tomu pár jednoduchých pohybů myši.

Ve sklípku je stejně nejlépe.

Nás názor na seriál Vinaři 4. díl

Aktuální Vinaři opět pokračují ve svém rozjetém stylu. Dnešní příběh bude opět bláznivý, ale vlastně tak trochu ze života. Starosta Olin si bude chybně myslet, že umírá. Balancuje tak nad propastí, jestli po sobě má zanechat nějaký odkaz a nebo se raději v klidu stáhnout do ústraní. Všechny tyto jeho snahy nakonec vyústí v natáčení propagačního videa na Křetice, které se změní v opravdu prvotřídní blamáž. Na druhou stranu právě to je zdrojem mnoha vtipných momentů. Ale samozřejmě i dramat. Třeba o srdce Elišky, která si v klipu zahraje jednu z hlavních rolí. Po vizuální stránce se seriál drží stejného stylu. Opět se dočkáme spousty prosluněných záběrů a pohledů na Moravskou krajinu, včetně Novomlýnských nádrží. Zkrátka režisérovi V. Moravcovi společně s jeho tvůrčím teamem se opět podařilo natočit další díl tohoto originálního českého, tedy pardon Moravského seriálu.

Další info o Vinařích hledejte třeba právě na oficiálním webu spravovaném přímo televizí Prima Family, kde seriál běží každou neděli.