Přehrát seriál Vinaři 12. díl (16. listopadu 2014) online

Přehrajte si přes internet seriál Vinaři 12. díl. Na této webové stránce už na vás čeká zbrusu nové pokračování tohoto skvělého seriálu, jenž měl svojí televizní premiéru tuto neděli 16. 11. 2014. Dnes uvidíme, jak se bude snažit Olin přemluvit Bedřicha a Fuksu, aby přijali jeho syna Františka do řádu rytířů vína. Těm se do… Pokračování…

Přehrajte si přes internet seriál Vinaři 12. díl. Na této webové stránce už na vás čeká zbrusu nové pokračování tohoto skvělého seriálu, jenž měl svojí televizní premiéru tuto neděli 16. 11. 2014. Dnes uvidíme, jak se bude snažit Olin přemluvit Bedřicha a Fuksu, aby přijali jeho syna Františka do řádu rytířů vína. Těm se do toho moc nechce, protože cítí nějakou levárnu. A skutečně Franta chce letos vydělat ještě víc peněz, než minule a tak je ochotný zpracovávat i cizí hrozny!

Seriál Vinaři je tady se zbrusu novou a aktuální epizodou. Tento aktuální díl se jmenuje „Vinobraní”. Konečně i v Křeticích nadešla doba sklizně hroznů. Všichni se na tuto slavnostní událost už hodně těší, ačkoliv je s ní také hodně práce. Po celém roce se ale konečně zúročí pečlivé opečovávání vinohradů. Navíc to vypadá, že letošní úroda bude více než slibná. Hroznů je hodně a navíc vysoké kvality. Z takových se velmi snadno dělá to nejlepší možné víno. Jenže ani tato důležitá událost se nakonec neobejde bez docela trapné situace.

Seriál Vinaři 12. díl je tu připrvený ke shlédnutí.

My jsme opravdu rádi, že můžeme být u toho a právě tento díl vám nabídnout online ke shlédnutí. Tento díl patří k těm jedněch z vůbec nejlepších. V televizi běžel v neděli 16. listopadu 2014, vy se však na to nemusíte ohlížet a můžete si ho pustit hezky pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Tato jedinečná možnost se vám naskýtá jedině díky internetu a této naší webové stránce.

A o čem to vlastně bude dnes?

Ale zpátky k vinobraní. Začneme od Františka Vlčka o kterém tento díl hodně bude. Ten totiž tuší, že úroda bude dobrá, což znamená i tučné finanční výsledky. Franta si je navíc chce polepšit tím, že nechá všechno své kvalitní hrozny pouze na výrobu lahvového vína. Jenže z čeho vyrobit burčák? Franta na to jde jednoduše tak, že si objedná kamion hroznů z Maldávie. Sice to není zrovna košér přístup, ale pokud to vyjde, tak by z toho mohl být velmi výnosný byznys.

Řidič z Maldávie chce možná emigrovat.

Starosto Olin Vlčen mezitím lobuje za svého syna u Bedřicha Pavlíčka. To aby byl přijat do prestižního cechu rytířů vína. Bedřich s Fuksou o tom zprvu nechtěli ani slyšet. Jenže dali slib, že až se povede Vlčkovi dobrý ročník, tak přijmou mezi sebe i jeho. A vypadá to, že tato doba právě nastala. Olin z toho má obrovskou radost a hned to jde říci svému synovi. Jenže od něj se hned dozví, jakou levárnu chystá. Pokud má být Franta přijat mezi rytíře, tak se to musí samozřejmě hned zrušit. Jenže to není vůbec jednoduché, protože řidič kamionu z Maldávie už klepe na vrata.

Luis má nový objekt svého zájmu.

František se snaží vyžehlit situaci. Nejdříve se snaží zamaskovat o jaký kamion vlastně jde a posléze nechá statného řidiče zabavit eneologem Luisem. Ten je z návštěvy nadšený. Jak se totiž ukáže, tak Luis je jaksi orientovaný na muže a todle je ale opravdu pořádný kus chlapa. Franta ho navíc uklidí přímo ke Königovi domů. Ačkoliv je tu jistá komunikační bariéra daná tím, že Maldavan neumí česky, tak s Luisem si docela rozumí. Bude snad z toho ještě něco víc?

Vlček se rozhodl tak trochu podvádět.