Přehrát sci-fi film Lucy (2014) zdarma online

Povedených akčních sci-fi filmů není nikdy dost. Tento žánr patří k těm nejnáročnějším co se týká efektů i stylu vyprávění. Nyní se do něho pustit legendární francouzský režisér Luc Besson, aby v Hollywoodské koprodukci natočil opravdu hodně dobré sci-fi jménem Lucy, které zaujme nejenom efekty, ale také svým jedinečným příběhem. Zajímá vás o co půjde?… Pokračování…

Povedených akčních sci-fi filmů není nikdy dost. Tento žánr patří k těm nejnáročnějším co se týká efektů i stylu vyprávění. Nyní se do něho pustit legendární francouzský režisér Luc Besson, aby v Hollywoodské koprodukci natočil opravdu hodně dobré sci-fi jménem Lucy, které zaujme nejenom efekty, ale také svým jedinečným příběhem. Zajímá vás o co půjde? Tak to jste na správné adrese, protože tento povedený film jsme pro vás připravili exkluzivně zdarma online k přehrání.

Ještě, než se ale pustíte s námi do přehrávání filmu Lucy, tak si pojďme o něm něco málo říci. Začneme od premiéry v českých kinech, která se odehrála 7. srpna 2014. Přímo uprostřed léta nás tedy zaujal tento zajímavý snímek, který se hned vyhoupl do předních příček divácké návštěvnosti. V následujících odstavcích vám pak rádi prozradíme proč tomu tak je. Velkou roli na tom má určitě i francouzský režisér Luc Besson, kterého můžete znát například z tak skvělých filmů jako Pátý element, Taxi, Kurýr nebo legendárního snímku Leon. Luc Besson je mimochodem i autorem samotného scénáře, takže se do na tomto filmu opravdu podílel velmi hluboce.

Film Lucy (2014)

Na pomoc si tentokrát Besson přizval skvělého Hollywoodské herce v podobě Scarlett Johansson a Morgana Freemana. To je opravdu nebezpečná kombinaci krásy a charismatu, která ale vyšla na jedničku s hvězdičkou.

Nyní ale k příběhu filmu. Jak už napovídá název snímku, tak hlavní hrdinkou bude mladá žena jménem Lucy. Je to krásná blondýnka, která si užívá život plnými doušky. Bohužel není nijak přehnaně inteligentní a vyžívá se spíše v povrchních zábavách jako jsou bary a diskotéky. Myslí si, že nemá štěstí na chlapy, ale ve skutečnosti je to spíše přirozený důsledek její hlouposti a sociálního prostředí ve kterém se pohybuje. Jenže to co se má stát jednoho večera je daleko horší, než ta největší noční můra, kterou si dovede představit.

Lucy není žádné nevinné děvčátko

Lucy vyrazí jako obvykle se svým novým přítelem do baru. Pak se opije a už si nic nepamatuje. Její přítel jí ale ochotně předá svým obchodním partnerům, což jsou mafiáni největšího kalibru. Mladá dívka se jim velmi hodí, protože by jí mohli využít jako kurýra. Právě proto jí do břicha zašijí kapsli s tajemnou látkou. Lucy se probudí druhý den v luxusním hotelovém pokoji s jizvou přes celé břicho. Hned jí je také vysvětleno, co se od ní očekává. Tak tento úděl je i na ní už trochu moc. Jenže se zdá, že nemá žádnou jinou volbu, než právě uposlechnout rozkazy svých cynických únosců.

Profesor Norton jí jediný může zachránit

Jenže posléze je zadržena a stane se, že obal s pašovanou látkou se v jejím těle roztrhne. Následují minuty děsivých muk. Jenže když se Lucy probere, tak je rázem všechno úplně jinak. Najednou získala spoustu nových schopností. Její smysly jsou ostré jako té nejhbitější kočky. Je silná a rychlá. Také dovede nebývale rychle vyhodnocovat rizika a plány. Rázem je schopná přemoci klidně tucet mafiánů naráz.

Lucy poznává, že něco se změnilo. Brzy jí dojde i co. Tajemná látka v jejím těle začala podporovat její mozkovou aktivitu a ona je teď schopná využívat, čím dál tím více z potenciálu svého těla. Je to opravdu skoro až neuvěřitelné, ale je to tak. Je všeobecně známo, že normální člověk dokáže využívat pouze deset procent svého mozku. U Lucy je to ale jinak, využívá už plnou čtvrtinu a toto procento dál rychle zvyšuje. S růstem své inteligence si začíná uvědomovat i riziko, jenž to pro ní představuje. Rozhodne se proto vyhledat nějakého odborníka, který by jí mohl pomoci. Nakonec objeví profesora Nortona, jenž patří asi k největším kapacitám v tomto oboru na světě. Lucy se za ním vydává. Jenže mafiáni jsou jí stále v patách, protože chtějí získat cenou zásilku, která jim patří.

Lucy je čím dál méně člověkem

Co si myslíme o filmu Lucy (2014)?

Lucy je bezpochyby hodně povedený sci-fi film. Ostatně stačí když se porozhlédnete po filmových recenzích na odborných serverech, ale například i na filmových databázích, kde filmy hodnotí samotní diváci. Snímku opravdu není moc co vytknout. Samozřejmě není to ale ani nijak přelomový film, jenž by se zapsal do dějin kinematografie. Lucy je zkrátka napínavá akční podívaná, která vás na jeden krásný večer jistě zabaví. My dáváme filmu palec nahoru a můžeme vám ho s klidným svědomým doporučit.

Více o filmu se dozvíte také na jeho oficiálních webových stránkách lucymovieintl.com, jenž jsou samozřejmě v angličtině. Přejeme vám příjemnou zábavu s tímto filmem.

Její schopnosti rostou