Avengers 2012

Dnes jsme si pro vás ke stažení připravili opravdu nadupaný film a to Avengers. Jedná se o americký akční sci-fi snímek režírovaný Joss Whedonem. Film je dlouhý 142 minut a podle prvních hodnocení diváků i odborných recenzentů se jedná o opravdu hodně povedený a zábavný snímek. Jak už název napovídá, tak tentokrát nepůjde jen o… Pokračování…

Dnes jsme si pro vás ke stažení připravili opravdu nadupaný film a to Avengers. Jedná se o americký akční sci-fi snímek režírovaný Joss Whedonem. Film je dlouhý 142 minut a podle prvních hodnocení diváků i odborných recenzentů se jedná o opravdu hodně povedený a zábavný snímek. Jak už název napovídá, tak tentokrát nepůjde jen o jednoho známého hrdinu, ale konečně uvidíme všechny známé superhrdiny z posledních let v jednom filmu.

V Avengers tedy uvidíme snad všechny hrdiny komiksů Marvel Studios studios nejednou. A jak se tadle partička vlastně dá dohromady? Na scéně se objevuje nový nečekaný nepřítel, který může lehce zničit celou zemi. Ředitel Nick Fury z mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D. proto zjistí, že je potřeba dát dohromady tak silný team jako ještě nikdy. Začne proto verbovat do své jednotky elitní superhrdiny z celého světa. Jedině tak je možné to zlo zastavit a zajistit světovou bezpečnost. Do teamu Avengers se mu nakonec podaří dostat tyto hrdiny: Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Bude to ale stačit?