Ordinace v růžové zahradě 521. díl online ke shlédnutí

Ordinace v růžové zahradě 521. díl z 14. října 2014 online. Přehrajte si zdarma přes internet aktuální pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Dnes s podtitulem „Lekce číslo jedna”. A co se v něm dnes bude dít? Chcete stručnou verzi? Opravdu hodně. Samozřejmě vás nemůžeme ani o tento díl ošidit. Bude o tom, jak si chce… Pokračování…

Ordinace v růžové zahradě 521. díl z 14. října 2014 online. Přehrajte si zdarma přes internet aktuální pokračování oblíbeného seriálu televize Nova. Dnes s podtitulem „Lekce číslo jedna”. A co se v něm dnes bude dít? Chcete stručnou verzi? Opravdu hodně. Samozřejmě vás nemůžeme ani o tento díl ošidit. Bude o tom, jak si chce Gábina mermomocí vzít Hanáka. Andrea udělá chybu při operaci a poškodí zdraví své pacientky. Marie je nemocná a správa se rychle šíří po celé nemocnici.

Přímo zde na této webové stránce jsme přichystali nový díl Růžovky. Naše oblíbená Ordinace v růžové zahradě se dočkala dalšího pokračování a u toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my. To je ostatně důvod, proč jsme si právě tento díl připravili pro vás zdarma ke shlédnutí. Opět se jedná o epizodu, která bude doslova našlapaná dramatickými situacemi. I po tak dlouhé době se ale v Ordinaci najedou zajímavé příběhy ze života, které dovedou překvapit. Nevěříte nám? Tak to byste si rozhodně neměli nechat ujít právě ty aktuální události.

Ordinace v růžové zahradě 521. díl

Začneme hezky po popořadě. Největší událostí v Kamenici je infekční nemoc doktorky Marie. To je pro celou nemocnici obrovský problém, obzvláště protože pracuje zrovna na pediatrií. Rodiče se o své děti samozřejmě bojí a mnohdy až velmi úzkostlivě. Tato informace tak může velmi poškodit jméno nemocnice na hodně dlouhou dobu. Zpráva už je venku a šíří se mezi rodiči. Pro Bělu je to teď až moc velká nepříjemnost a to i když sama tuto informaci roztrubovala, aby Marii co nejvíc poškodila. Teď už ale nejde jenom o malicherný osobní spor, ale o pověst celé nemocnice. Běla tedy teď udělá všechno proto, aby co nejvíce zmírnila následky této informace. A to i kdyby se měla udobřit s nenáviděnou Marií.

Dnes bude v nemocnici hodně rušno.

Gábina si chce pojistit Petra Hanáka a to tak, že si ho vezme. Je už přeci relativně v pohodě a tak jejich svazku nic nebrání. Samozřejmě chce mít pojistku, aby jí Hanák neutekl za Adreou Blechovou o které už Gábina moc dobře ví, ale zatím se snaží nedávat nic najevo. Gábina se tak sama ujímá iniciativy a žádá Hanáka o ruku. Ten váhá a neví jestli má souhlasit. Každopádně se rozhodl definitivně odstřihnout od doktorky Blechové. Ta toto jeho stanovisko nese velmi těžce. Vyčítá mu každou drobnost a nechápe, proč jí tak necitlivě od sebe odstrkává. Vždyť jim přeci spolu také nebylo zrovna špatně.

Darek se bojí, že přijde o Lucii.

Andrea je v opravdu špatném psychickém rozpoložení a v tomto stavu má jít na sál. Čeká ji těžká operace. Andrea tedy začne, ale dělá jednu chybu za druhou. Uprostřed operace pak udělá další špatný krok, který zaviní málem ztrátu pacientky. Andrea musí být okamžitě vystřídána. Jenže bohužel následky na zdraví operované pacientky už budou zřejmě trvalé. Andrea si to bude velmi vyčítat. Jenže není za její indispozicí ještě mnohem více, než jenom pouhá deprese z nenaplněného vztahu? Nepochybně i sama Andrea bude potřebovat pomoci.

Pacienti potřebují ošetřovat pořád.

Kateřina se snaží najít nějakého nezkorumpovaného policistu, který by jim mohl pomoci s tím dostat Rudovského za mříže. Hodně si slibuje od setkání s komisařem Janákem, který se jí zdá jako férový a své práci oddaný policajt. Bohužel má ale Rudovský oči a uši všude. O plánovaném setkání se tak dozví. Rozhodne se nechat Katku unést. Má sloužit jako návnada na Jirku. Toho se rozhodl sprovodit ze světa. Ví toho na něj a jeho podnikání zkrátka až příliš moc. Takového člověka nemůže nechat jenom tak volně odejít. V ohrožení je samozřejmě nejenom Jirka, ale i Tomáš a zkrátka všichni ostatní lidé, kteří se jenom tak pohybují kolem.

To jsou ve zkratce příběhy nového 521. dílu seriálu Ordinace v růžové zahradě, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. V televizi tento konkrétní díl běžel v úterý 14. října 2014. Vy si ho však můžete díky nám vychutnat pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Využijte tuto skvělou šanci a pojďte se dobře bavit třeba právě s námi. Víc už k tomu asi nemáme co dodat. Snad jenom to, že seriál jsme pro vás připravili opravdu ve výborné obrazové a zvukové kvalitě. Na rozdíl od oficiálního webu je to také naprosto bez reklam.

Někde nebude daleko ani k hádce.

Náš názor na seriál Ordinace v růžové zahradě 521. díl

Tento díl Růžovky slibuje opět velmi zajímavou podívanou. Není mu co vytknout, protože režisér Marián Kleis odvedl opravdu dobrou a poctivou práci. Je to zkrátka po všech stránkách Ordinace na kterou jsme zvyklý. Kamera, střih, zvuk, všechno sedí jak má. Zajímavý je i příběh dnešního dílu. Hlavně události kolem Andrey Blechové jsou velmi dramatické a napínavé. Nevím jak vy, ale my se budeme asi ještě hodně dlouho napínat co se s ní vlastně děje. Tak už to ale v životě chodí a my jsme jenom rádi, že se v naší oblíbené Ordinaci něco děje. Dnešní pětistý-dvacátý-první díl Růžovky vám tak můžeme upřímně jenom doporučit. Neváhejte ani chviličku a pojďte si ho pustit s námi! Další informace objevíte také na oficiálním webu ordinace.nova.cz.