Nevinné lži – Vedlejší příznaky (14. 9. 2014) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet 2. díl z nové řady filmového cyklu Nevinné lži. Dnešní film se jmenuje „Vedlejší příznaky” a měl svojí premiéru 14. září 2014 na obrazovkách České televize. I dnešní epizoda přinese velmi dojemný příběh na téma lží. Dnešní díl bude o ženě zasažené těžkou nemocí, která jí plíživě ukrajuje všechny síly až… Pokračování…

Přehrajte si přes internet 2. díl z nové řady filmového cyklu Nevinné lži. Dnešní film se jmenuje „Vedlejší příznaky” a měl svojí premiéru 14. září 2014 na obrazovkách České televize. I dnešní epizoda přinese velmi dojemný příběh na téma lží. Dnešní díl bude o ženě zasažené těžkou nemocí, která jí plíživě ukrajuje všechny síly až do momentu, kdy si to není sama schopná přiznat, že už nestačí na svůj vlastní život.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali další film z velkolepého cyklu Nevinné lži, konkrétně z jejich druhé řady vysílané na podzim 2014 každou neděli na ČT 1. Čeká na vás opravdu hodně zajímavý a povedený film, který vás zaujme svým opravdu dojemným příběhem. Dnešní epizodu režíroval Tereza Vrabelová podle scénáře Petry Ušelové. Velkým plusem tohoto dílu je i skvělé herecké obsazení s herci jako Roman Zach, Barbora Kodetová, Jiří Lábus nebo Regina Rázlová. Jenom ještě připomínáme, že tento díl s názvem „Vedlejší příznaky” v televizi běžel v neděli 14. září 2014. A o čem vlastně bude?

Nevinné lži - Vedlejší příznaky z 14. září 2014

Hlavní hrdinkou dnešního příběhu bude žena jménem Lea. Na první pohled velmi šťastná žena, která si splnila snad všechno co od života očekávala. Dobrá práce, krásné rodina o třech zdravých a šikovných dětech, hodný manžel, přátelé i peníze. Zkrátka naplněný život. Jenže pro realizaci tohoto snu musela Lea obětovat hodně a hrozilo, že se málem uštve k smrti. Všechno to přitom přeci nedělala jenom pro sebe, ale také pro dobro své rodiny.

Lea se snaží být silnou a sebevědomou ženou.

Teď konečně nadešel čas se zklidnit. Rodina se rozhodla odejít z města a to přímo na idylický statek s nádhernou a rozlehlou zahradou. Jaký jiný smysl má hnát se za penězi, když si jich pak člověk nemůže ani užít. To je přesně odpověď na dosud nevyřčené otázky. Jenže i tady se všechno může zhroutit. Ten stres a těžké okamžiky jsou prostě v člověku už zakořeněné. Nehledě na závislost na psychofarmacích, které si Lea za ty dlouhé roky vybudovala. Prášky jí pomáhali držet nad vodou, ale teď jí stejným způsobem táhnou ke dnu. Už nedokáže přestat.

Svůj těžký životní osud ale přestává zvládat.

Její rodina se jí samozřejmě snaží pomoci. Hledají ji doktory, terapeuty a později jí dokonce posílají na psychiatrii. Lea to ale nechápe. Vždyť si přeci splnila svůj sen. Konečně je v klidu a nemusí se za ničím honit. Myslí si, že nemá žádný problém. Že na všechno stačí a ono to tak může zůstat jako tomu vždycky bylo. Nevidí, že už není schopná se starat nejenom o rodinu, ale už i sama o sebe. Žije ve svém vlastním bludu.

Dokonce to dojde tak daleko, že její malá dcerka musí zastat všechny práce v domácnosti a navíc se ještě navíc starat o svou nemocnou matku. Tedy co je v jejich silách. Chudák manžel se musí přemáhat, aby zaplatil všechny účty domácnosti zatímco matka je hysterická a žije v představách, že jí kde kdo ohrožuje. Pravdou ale je, že jedinou kdo je svému okolí nebezpečný je jenom ona sama.

Lea ví, že něco není dobře, ale stále neví co.

To je ve zkratce příběh 2. dílu z nové druhé řady cyklu Nevinné lži – Vedlejší příznaky, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. V televizi tento díl běžel v neděli 14. září 2014. Snad jsme vás popisem obsahu tohoto dílu zaujali natolik, abyste dostali chuť si ho přehrát online třeba právě s námi na této webové stránce. Stačí se jenom přihlásit a dal už můžete přes náš streamovací přehrávač jednoduše přehrávat.

Marek se snaží, ale sám také neví jak pomoci.

Náš názor na Nevinné lži – Vedlejší příznaky

Tento film z cyklu Nevinné lži přináší opravdu hodně silný příběh. Jakmile si ho pustíte, tak ho určitě budete muset dokoukat až do konce stejně jako my. Jedná se o opravdu velmi emotivní drama ze života. Na začátku přitom byla úplně obyčejná touha po klidu a kráse venkova. Jenže i tento klid se může změnit ve stresující peklo, obzvláště, když jste v perfekcionistické rodině. To pozná na vlastní kůži i hlavní hrdinka tohoto příběhu Lea, která koloběh kolem starostí o rodinu i statek přestala zvládat a své chmury začala zahánět antidepresivy. Jenže místo tížené úlevy přišli nepříjemné vedlejší účinky kvůli kterým hrozilo, že bude diagnostikována jako blázen. Nastal koloběh událostí při kterém byl každý další den pro Leu více a více nesnesitelnější. Nakonec to všechno ale s velkým sebezapřením dokázala překonat. To je opravdu hrdinský příběh hodný následování, který zároveň ukazuje jak je důležité mít vyjasněné některé životní priority a co je za ně nutné obětovat. Tuto dnešní epizodu režírovala Tereza Vrábelová, které se povedlo natočit opravdu skvělý film a to nejenom po stránce příběhu, ale i po technické stránce. Vedlejší příznaky vám tak můžeme jedině doporučit ke shlédnutí. Určitě vás tento snímek nezklame.

Více o této epizodě se dozvíte na oficiálních webových stránkách seriálu.