Kriminálka Anděl IV – 1.díl (31. sprna 2014) online ke shlédnutí

Nová Kriminálka Anděl 1. díl z čtvrté série je tady pro vás přichystaný online ke shlédnutí. Pokud si chcete přehrát přes internet nejnovější díl oblíbeného seriálu, tak u nás jste na správné adrese. Přímo zde pro vás máme tuto novou epizodu vysílanou v premiéře v neděli 31. srpna 2014. Tato epizoda se jmenuje „Únos”. Detektivka… Pokračování…

Nová Kriminálka Anděl 1. díl z čtvrté série je tady pro vás přichystaný online ke shlédnutí. Pokud si chcete přehrát přes internet nejnovější díl oblíbeného seriálu, tak u nás jste na správné adrese. Přímo zde pro vás máme tuto novou epizodu vysílanou v premiéře v neděli 31. srpna 2014. Tato epizoda se jmenuje „Únos”. Detektivka Jana Chládková zastřelila ve službě recidivistu. Jak se ale zdá, tak se jí za to někdo mstí.

Oblíbený kriminální seriál televize Nova se vrací s novými pokračování, kterou jsou součástí čtvrté série natočené v roce 2014. Dnešní 1. díl Kriminálky Anděl se jmenuje „Únos” a jak už napovídá název této epizody, tak se na jeden takový hrůzný čin skutečně podíváme. Nová série přinese nové tváře a ještě zajímavější detektivní příběhy, které budou určitě stát za to. Nezapřou totiž svojí inspiraci skutečnými policejními případy.

Kriminálka Anděl IV (1)

A o čem bude tento první příběh? Naše pražská kriminálka prošla razantními změnami. Oblíbená ale tvrdá ředitelka Kopecká opustila své místo. Na tuto pozici pak povýšil Ivan Tomeček. Jenže tím zase vzniká nedostatek personálu mezi detektivy. Rozjíždí se tak výběrové řízení. Nejlepší detektiv se ale objeví mimo něj. Je to mladá policistka Lída Rysová, kterou doporučila Jana. Ta mimochodem také sama není rozhodnutá, jestli se teď nebude nějaký čas věnovat spíše své rodině, kterou teď nějaký čas zanedbávala.

Někteří kriminalisté odcházejí.

Jana a Lída jsou velké kamarádky. A protože oba dva nemají stálé partnery, tak se rozhodnou bydlet společně v jednom z bytů, který dává k dispozici svým zaměstnancům přímo policie. Celé toto soužití ale nemá moc dlouhého trvání. Jana Chládková je totiž unesena neznámo kam. Přímo ze svého bytu. Všechno je o to horší, že v domě byla zabita i jedna stará paní. Hned se nabízí to, že se stala nepohodlným svědkem. Jenže kdo za tím vším stojí?

Ale některé staré známé tváře zůstávají.

Do vyšetřování se Lída vrhá jako čerstvá detektivka kriminálky Anděl, kolegyně Jany a hlavně její kamarádka. Vyšetřování není vůbec lehké. Důkazů a indicií je totiž strašně málo. Nakonec ale nalezne přeci jenom spojitosti, které ji vedou k určitým lidem, jenž podle ní stojí za únosem i zákeřnou vraždou. Největším překvapením je, že tyto lidi spojuje jedna náboženská sekta. Té jsou členy všichni pachatelé. Lídě brzy dojde, že by to celé mohlo souviset i s jedním incidentem, který měla Jana v průběhu služby. Musela totiž zastřelit neurvalého a agresivního feťáka. Teď by se jí za to mohl někdo mstít, protože dotyčný člověk, jakkoliv se to může zdát nepravděpodobné hrál ve struktuře této tajemné náboženské organizace důležitou roli.

Vyšetřování není žádná sranda.

Podaří se Lídě zachránit svou kamarádku živou a zdravou? Tomu se říká opravdový křest ohněm. První den v práci a už musíte zachraňovat blízkého člověka. Navíc v tak zamotaném případu.

Policejní práce obnáší i spoustu papírování.

Novou Kriminálka Anděl IV (1) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Pojďte si s námi pustit tento skvělý český seriál, který patří k tomu nejlepšímu co se u nás vysílá. Video s epizodou pro vás máme ve výborné obrazové kvalitě a pustíte si jí skutečně jednoduše na pouhých pár kliknutí myši.

Více o seriálu se dozvíte na jeho oficiálních webových stránkách.

Kriminalisté z Andělu dokáží rozlousknout i neřešitelné případy.

Náš názor na seriál Kriminálka Anděl 4. série 1. díl

První díl nové řady kriminálky Anděl nám ukázal celkem příjemný úvod do nové čtvrté řady seriálu. Seznámili jsme se s některými novými hrdiny a rozloučili s některými starými. Zde se sluší zmínit hlavně Martina Stropnického v roli kriminalisty Ivana Tomečka, který se místo hraní ujal raději křesla ministra obrany. Ostatně kdo z nás by tento post rád nevyměnil že. Nová detektivka Lída Rysová působí sympaticky a oddaně své práci, což je dobrý předpoklad k tomu, aby nás velmi bavilo i její další působení v seriálu. Příběh nové série se také rozehrál v docela slušném tempu. Na Kriminálce Anděl je tak především sympatické to, že je to jeden z mála seriálů, který nešetří ani na akčních scénách, které leckdy pomalým a unilým českým krimi filmům a seriálům prostě chybí. Poctivou detektivní práci samozřejmě nelze eliminovat, ale pro vyvážení příběhu je důležitý nejenom děj, ale i trocha akce. Nový 1. díl seriálu Kriminálka Anděl nás tak velmi příjemně překvapil a myslíme, že vám ho můžeme s klidným svědomým doporučit online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit třeba právě u nás přímo na tomto webu a to pohodlně a bez reklam. Další možností je pak oficiální web Nova plus.