Pošťák Pat (2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový zábavný animák Pošťák Pat (2014). Na této naší webové stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí hodně zajímavý animovaný film jménem Pošťák Pat, který měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 11. září 2014. Jedná se o animovaný film z Velké Británie, který natočila režisér Mike Disa. Tomu se povedlo… Pokračování…

Online ke shlédnutí nový zábavný animák Pošťák Pat (2014). Na této naší webové stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí hodně zajímavý animovaný film jménem Pošťák Pat, který měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 11. září 2014. Jedná se o animovaný film z Velké Británie, který natočila režisér Mike Disa. Tomu se povedlo natočit po všech ohledech zábavný a vlídný animovaný film u kterého se bude bavit celá rodina.

Dobrých animáku u kterých se může v klidu bavit celá rodina od těch nejmenších až po babičku není nikdy dost. Právě proto jsme rádi, že se na konci léta 2014 objevit animák Pošťák Pat, který bychom vám nejenom chtěli představit, ale také nabídnout online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem jsme pro vás nahráli vzápětí po jeho premiéře a vy si tak u nás můžete pustit Pošťáka Pata pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Věříme, že je to férová nabídka, kterou se rozhodně nebudete zdráhat ani na chvilku využít. Samozřejmě tady film nebude vystaven věčně.

Animovaný film Pošťák Pat (2014)

Pojďme si ale říci něco o samotném příběhu tohoto snímku. Všechno to začíná v malé vesničce jménem Zelená dolina a jejím okolí. Mají tady asi toho nejlepšího a nejmilejšího pošťáka široko daleko. Jmenuje se Pat a všichni ho mají moc rádi, nejenom že je při doručování zásilek vždy rychlý a vlídný, ale dokáže pomoci se spoustu jiných věcí. Co třeba sundat ovečku, která se zatoulala do koruny stromů. To pro něj není skutečně žádný problém. Všechny úkoly plní s grácií a úsměvem.

Pat je opravdu oblíbeným pošťákem.

Jenže i Pat už je z toho všeho tak trochu unavený a teď by si rád užil dovolenou nejlépe ve slunné Itálii. Jenže jeho zlý šéf mu to celé zatrhne a nikam ho nepustí.

Obyvatelé Zelené doliny ale Pata přemluví, aby se o to pokusil sám. A kde jinde si získat obdiv a sympatie, než v pěvecké soutěži. Většina lidí co se sem hlásí neumí zpívat ani za zlámaný pětník. Pat je ale zcela jiná liga. Hned svým prvním vystoupením ohromí nejenom všechny diváky, ale i jinak velmi nevrlou porotu. Zdá se, že jeho kariéra v showbusinessu je tímto nastartována.

Jenže má také obrovský hudební talent.

Pat postupuje dál a dál a opravdu se z něj rázem stává pomyslný idol, kterého všichni obdivují. Pat zůstává stále skromný a svůj, čím si získává nové a nové fanoušky jakoby pro něj každé další kolo bylo skoro hračkou. Jenže to má jeden háček a to, že už nestíhá svou pošťáckou práci. V ten samý moment, ale přijde jeho zlý šéf na to jak ho nahradit. Nechá si vyrobit sérii robotů, kteří vypadají přesně jako Pat. Ti za něj tak můžou plnit jeho pracovní úkoly. Dokonce nechá vyrobit i robotického kocoura Fredbota, jenž vypadá úplně přesně jako věrný patům čtyřnohý přítel.

Zatím všechno vypadá jako idylka, jenž se to celé zvrhne. Robotičtí pošťáci nejsou ani zdaleka tak dobří jako ten skutečný. Naopak nadělají spíše více škody než užitku. Nejsou zkrátka úplně dokonalý. Patův šéf si z toho ale vůbec nic nedělá. Jenom on zná tajný hlavní účel svých robotů a to rozhodně není roznášení zásilek. Chce totiž pomocí nich ovládnout svět!

Místní obyvatelé Zelené doliny budou ještě hodně překvapeni.

Podaří se Patovi s pomoci svých přátel ze Zelené doliny tento zlotřilý plán sabotovat? To už se dozvíte ve filmu „Pošťák Pat”, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento velmi zábavný a povedený film, který vás určitě zabaví na hodně dlouhou dobu. Můžeme vám garantovat, že toto dobrodružství bude opravdu stát za to! Možná i na tu vysněnou dovolenou se Pat podívá. Více už uvidíte v samotném filmu!

Pošťák Pat bude muset zastavit své robotické kopie.

Náš názor na film Pošťák Pat

Pošťák Pat je velmi zábavný a hravý film pro celou rodinu. Jedná se o opravdu originální snímek, který vnáší svěží vítr mezi většinou americké animované filmy. I když je tedy režisér Mike Disa Američan, tak je na filmu znát, že je prostě jiný a že byl natočen ve Velké Británii. Film má spoustu humorných scének a vtipů. Nechybí ani pár písniček pro nejmenší. My větší pak určitě oceníme parodie na talentové soutěže z nichž se jedné z nich účastní sám Pat. Ve výsledku tedy vznikl velmi povedený a zábavný film, kterému můžeme udělat hodnocení pět hvězdiček. A také palec nahoru, protože vám tento film opravdu doporučujeme ke shlédnutí. Samozřejmě to není film pro všechny. Celkově je hodně barevný a pozitivní, což někomu může připadat až moc dětské, ale s tím se člověk u takového druhu filmů musí prostě smířit. Jinak ale opravdu není moc co Pošťákovi Patovi vytknout. Pevně věříme, že tak zamíří i na vaše monitory, televize a další druhy displejů.

Další informace a recenze od diváků týkající se filmu Pošťák Pat naleznete také na CSFD.cz.