Neviditelní 2. díl (12. září 2014) online ke shlédnutí

Nový komediální seriál České televize Neviditelní je tady s 2. dílem, který měl premiéru v pátek 12. září 2014. Právě tuto epizodu vám přinášíme na těchto stránkách online ke shlédnutí. Pojďte si pustit právě s námi další díl této zajímavé moderní vodnické ságy. Lobbista Laušman se dozvěděl, že je vodník, ale teď jakoby se vypařil… Pokračování…

Nový komediální seriál České televize Neviditelní je tady s 2. dílem, který měl premiéru v pátek 12. září 2014. Právě tuto epizodu vám přinášíme na těchto stránkách online ke shlédnutí. Pojďte si pustit právě s námi další díl této zajímavé moderní vodnické ságy. Lobbista Laušman se dozvěděl, že je vodník, ale teď jakoby se vypařil ze světa. Očividně se někde skovává, ale kdo ví. Třeba má zase zaluben nějaký nový podvod. Takových schopností se přeci musí nějak využít.

Nový zábavný seriál Neviditelní inspirovaný legendárním filmem Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách od Václava Vorlíčka z roku 1974. Nyní nás čeká pohled život vodníků v naší moderní době. Bude to hezký příběh plný zábavných momentů. Vždyť takový moderní vodník je od člověka skoro k nerozeznání. Teda až na jednu podstatnou maličkost a to, že dokáže dýchat pod vodou. A samozřejmě vodníci jsou prastarý rod se zajímavými tradicemi a kulturou.

Seriál Neviditelní 2. díl

Opět se potkáme s lobbistou Laušmanem, který právě zjistil své vodnické nadání. Bylo to pro něj docela šokující, když se pokoušel plných 12 hodin utopit, ale nepodařilo se to. Nejenom že to vzbudilo velký mediální humbuk, ale teď mu je v patách i policejní team. Ostatní vodníci se rozhodli vzít ho mezi sebe a vysvětlit mu jeho tajuplné schopnosti. Laušman byl doslova nadšený z tohoto exkluzivního klubu i toho jak všichni drží při sobě. To však neznamená, že by se nějak změnila jeho povaha i úmysly. Laušman je zkrátka pořád hlavně Laušman a myslí jenom sám na sebe. A na to co mu může přinést zisk.

Prozradí Laušmana jeho přítelkyně?

V druhé epizodě se tedy náš neutopitelný lobbista jakoby vypařil ze země. Vůbec nikdo neví kam se poděl a to jak mezi vodníky, tak samozřejmě ani mezi lidmi. Státní zástupce by si s ní rozhodně už velmi rád promluvil. No a vodníci by také neradi, aby se jejich velké tajemství dostalo na světlo světla. Všichni jsou tak v patách Laušmana. Tvrdá policejní kriminalistka Járová už má stopu. Snaží se k němu dostat přes jeho zlatokopku. Tedy přes přítelkyni, která ho údajně miluje. Jako milovala i Jágra. Jenže i vodníci mají své velmi rafinované způsoby.

Lobbistu Laušmana zná přeci každý.

A co Laušman? Ten se zatím v přestrojení uchýlili do ustaraní, kde spřádá plány ke svému velkolepému návratu. Potřebuje očistit své jméno. Alespoň tedy v rámci možností. No a pak se také dostat zpátky k nějakému výnosnému kšeftu. Pomůže mu ale zarostlý obličej a ležérní klobouček skovat se nadobro. Jistěže tušíte, že to tak nebude.

To je jenom ve zkratce to co se bude v dnešní druhé epizodě Neviditelných dít. Snad vás tento zbrusu nový a velmi vtipný seriál zaujal minimálně stejně jako nás. Pokud souhlasíte, tak neváhejte ani chviličku a pojďte si Neviditelní 2. díl z 12. září 2014 přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Opravdu neprohloupíte a čekají na vás leckdy velmi vtipné odhalení věcí mezi nebem a dnem. Je to jeden z mála seriálu s opravdu velkou porcí nadsázky a pravého humoru. To je asi tak vše co jsme vám k dnešnímu dílu chtěli říci a teď doufáme, že si ho pustíte právě s námi!

Laušman se rozhodl raději na nějaký čas skovat.

Náš názor na seriál Neviditelní 2. díl

Neviditelní vypadají jako velmi sympatický seriál. Na české poměry velmi originální a vtipní, navíc samozřejmě inspirovaný nesmrtelnou klasikou v podobě legendárního filmu. Před tvůrci seriálu musíme opravdu smeknout, protože se jim podařilo vytvořit seriál, u kterého se člověk po těžkém pracovním dni může opravdu uvolnit a zapomenout na každodenní problémy. Ve filmu excelují skvělý herci jako například Jiří Bartoška, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková nebo Luděk Sobota. Ti všichni seriálu vtiskávají opravdu jedinečnou atmosféru a celkový dojem. Samozřejmě se najdou i nějaké dokonalosti. Třeba různé politické vtípky a narážky nejsou vždycky úplně vtipné, ale to už je holt jejich daň. Udělat dobrý politický vtip zkrátka není vůbec jednoduché. No a co říci k dnešnímu 2. dílu Neviditelných, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí? Za nás musíme konstatovat, že se povedl. Příběh se vyvíjí zajímavým směrem a Laušman se ze svých problémů nevyvlékl ani nepodařeným utopením. Hrozí však kvůli tomu zkáza všech vodníků?

Více o seriálu se dozvíte na jeho oficiálních webových stránkách nebo také na CSFD.cz.

Dnešní díl Neviditelných se vysílal 12. září 2014.